czwartek, 11 października 2012

Sonda!

Witam!

Uwaga blogowiczki! 
Przeprowadzamy sondę na temat sklepu Riplay.pl
Pragniemy poznać Waszą opinię! Napiszcie w komentarzu co Wam się podoba w naszym sklepie, a co byście zmieniły. Możecie komentować wszystko- od asortymentu, po wygląd a na informacjach skończywszy.
Wasza opinia jest dla nas bardzo ważna!! Liczymy na pomoc z Waszej strony!

Z góry bardzo dziękuje.

Pozdrawiam!
Kaśka z Riplay :-) 

4 komentarze:

 1. Asortyment Waszego sklepu jest świetny, różnorodny, bardzo mi się podoba :). Szata graficzna, układ strony również wpływają na plus. Podział ciuszków na kategorie jest zrobiony w sposób przejrzysty, łatwo znaleźć to, czego się szuka. Modelki prezentują ubrania w sposób ciekawy. Cała strona sklepu sprawia dobre wrażenie, jest wykonana estetycznie, nie ma tu chaosu, panuje porządek :D.

  Jedyną rzecz, która mi się nie podoba, są braki zdjęć niektórych produktów. Zamiast fotki widzę znak zapytania, po kliknięciu na niego, dalej nie widzę danego produktu.

  Szczerze mówiąc, jak tylko weszłam na stronę sklepu, wiedziałam od razu, że znajdę tu fajne ciuszki :D. Strona główna sklepu zachęca klienta do zapoznania się z ofertą, hasło jest krótkie i chwytliwe- czyli takie, jakie powinno być :). Tekstu nie ma za dużo, uwagę przykuwają zdjęcia. Widać, że sprzedajecie eleganckie ubrania :).

  Ogólnie- bardzo mi się podoba :D!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję za konkretną i rozległa wypowiedź.
  Opinia naszych klientek jest dla nas na wagę złota. ;-)

  Co do braku zdjęć- pracujemy nad usterką, w najbliższym czasie wszystko powinno być w porządku.

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo mi miło! :) / co do Waszego sklepu nie mam większych zastrzeżeń. asortyment jest bardzo rozległy i różnorodny, co wydaje mi się najważniejsze! :)oprócz tego ubrania wydają się być dobre jakościowo. :)

  jedynym minusem jest brak zdjęć przy niektórych rzeczach. :(
  aha, i szkoda że zakładka 'bestsellery' jest pusta. osobiście lubię przeglądać sklepy online, zaczynając od rzeczy najlepiej sprzedających się. :)

  pozdrawiam serdecznie! :)

  OdpowiedzUsuń